O nas

Eko-Drew Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą, specjalizujemy się w produkcji skrzynek drewnianych oraz piaskownic. To co nas wyróżnia to przede wszystkim jakość oraz szybki czas realizacji zamówienia – dlatego warto wybrać naszą ofertę.

Eko Drew – My stawiamy na jakość naszych wyrobów! Drewno przez nas użyte pochodzi tylko z polskich lasów i jest to drewno tartaczne najlepszej jakości.

Hity tego sezonu – zobacz pełną ofertę

Skrzynki drewniane

Moda na meble ze skrzynek drewnianych nie przemija, a ich stosowanie do dekoracji ogrodów i mieszkań ciągle się umacnia. Skrzynki drewniane okazują się być bardzo uniwersalnym i zarazem tanim materiałem dekoracyjnym. Możemy z nich wykonać różnorodne aranżacje za bardzo małe pieniądze, np.: regały, stoliki, póki na książki, półki na buty, pojemniki na zabawki, porcelanę, wino, moduły ścianek meblowych, siedziska, pufy. Odpowiednio skomponowane skrzynki to praktyczne i oryginalne meble, które będą pasować niemal do każdego wnętrza. Pomysł na mebel ze skrzynek jest oryginalnym, tanim i zaskakującym dodatkiem, który doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy. Ograniczeniem formy ich wykorzystania jest tylko nasza wyobraźnia.

40x30x20.
« 1 z 44 »

Piaskownice

Jesteśmy producentem drewnianych piaskownic o wymiarach 120x120x18 oraz 150x150x20 gratis dno wyłożone agrowłókniną. Piaskownica posiada 2 ławeczki zamykane chroniące piasek przed dostaniem się niepożądanych rzeczy do wewnątrz oraz chroni przed warunkami pogodowymi. Piaskownica idealnie nadaję się jako miejsce zabaw dla dzieci. Skrzynia może być zaimpregnowana na kolor brązowy bez żadnej dodatkowej dopłaty. Grubość desek to 18mm (spokojnie dorośli mogą z niej korzystać – wiem z doświadczenia ponieważ sam mam dzieci). W zestawie otrzymują Państwo piaskownice częściowo juz skreconą tzn w 8 elementach które wystarczy połączyć (ok 10minut), wszystkie wkręty, instrukcje obsługi i agrowłóknine na spód aby trawa nie wrastała w piasek.

« 2 z 9 »

Kontakt

Dane kontaktowe

Eko-Drew Mateusz Mintus
ul. Kolska 26
62-720 Brudzew

nr tel. 661 438 264
e-mail: ekodrew2525@wp.pl

Nr konta bankowego:  40 1050 1735 1000 0097 4081  5726

Cała oferta z cenami jest dostępna na http://ekodrew.olx.pl

http://www.edrew.pl